Nakupovanie farieb alebo ako to chodí vo východnej metropole...

Autor: Adriána Parkanská | 12.8.2011 o 21:00 | (upravené 12.8.2011 o 21:10) Karma článku: 5,42 | Prečítané:  1513x

Neznášam nepríjemných predajcov. Sama som v niekoľkých obchodoch brigádovala a doteraz brigádujem, a všade platilo: "Náš zákazník, náš pán!". Akokoľvek nepríjemný bol zákazník a akékoľvek neprijateľné požiadavky mal, vždy som sa mu snažila vyhovieť alebo aspoň slušne odpovedať a samozrejme s dobrým odôvodnením. Avšak, si myslím, že tentokrát budem musieť sama podať sťažnosť ako zákazník...

Dobrý deň,

chcela by som Vám opísať jednu sťažnosť, ktorú mám k vašej prevádzke v Košiciach, Pri prachárni 15. Dňa 12.augusta o 16:00 sme sa vybrali do spomínanej prevádzky, konkrétne na oddelenie farieb. Vybrali sme si značku Śnieźka (odtieň č. 127). Váš zamestnanec v tom čase sa ani nepozrel na nami vybratý tovar, pri pokladni sme zaplatili a ako nič netušiaci zákazníci sme sa vybrali k autu aj s farbou. Farby sme naložili do kufra s predstavou, že veko je dobre poistené a nič sa nemôže stať. Aké však bolo naše prekvapenie, keď sme okamžite pri výjazde z parkoviska začuli z kufra hluk. Auto sme odstavili a po otvorení kufra sa nám naskytol príšerný pohľad. Farba bola všade rozliata.
Keďže sme len vychádzali z parkoviska, rýchlosť auta bola maximálne 20 km/h, takže rýchlosťou auta to určite nebolo. Celé to skvelo v zle uzavretom veku, ktoré nám nikto kompetentný neskontroloval.

Po zistení tejto nepríjemnej situácie, sme sa okamžite vrátili na prevádzku a od príslušného pracovníka na oddelení farieb sme žiadali zodpovedného vedúceho, aby sme sa ho mohli opýtať, ako v takom prípade postupovať, či by sme mohli danú farbu reklamovať, alebo aspoň podať sťažnosť na zle uzavreté veko. Príslušný pracovník nám odmietol zavolať zodpovedného vedúceho, podotýkam, neposkytol nám žiadny dôvod, prečo daného vedúceho nemôže zavolať. Oznámil len, že nemáme nárok na reklamáciu ani na sťažnosť. Čo ma však asi najviac prekvapilo, bol jeho neprofesionálny prístup k zákazníkom- bol nezdvorilý, neochotný. Po oznámení, že zodpovedného vedúceho nemôže zavolať, som sa opýtala, či by mi mohol priniesť knihu sťažností, avšak jeho odpoveď bola opäť záporná a vyprevadil nás k pokladni, so slovami, aby sme danú farbu kúpili ešte raz, keďže nárok na reklamáciu nemáme, pretože daná farba vraj bola v akciovej cene. Nakoniec sme farbu kúpili, pretože sa nám páčila a v kufri sme mali nakúpené ostatné plechovky s touto farbou, ktoré sa, našťastie, nevyliali.

Avšak, moja sťažnosť smeruje k tomu, aby sa nám dodalo aspoň písomné ospravedlnenie v rámci vedenia, pretože takýto amatérsky prístup predajcu som už dlho nezažila. Budem veľmi povďačná, ak na tento môj e-mail, zareagujete spätnou väzbou a podáte mi písomné vyrozumenie, alebo aspoň ospravedlnenie za takúto medziľudskú nepríjemnosť. Zároveň Vám prikladám aj čísla účteniek a dobu, keď sa tento incident stal:XY (nepotrebné pre potreby článku)

Za pochopenie a spätnú väzbu Vám vopred ďakujem.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Španielska polícia zastavila druhý útok, zabila päť útočníkov

Pásy s výbušninami zastrelených mužov boli atrapami.

KOMENTÁRE

Španieli čakali, že sa to stane už skôr. Čo robiť teraz?

Ani Španielsko sa nevie brániť proti koordinovaným vražedným útokom.

DOMOV

Horúčavy sa končia. Príde ochladenie aj dážď

Meteorologická jeseň sa začína už prvého septembra.


Už ste čítali?